Koncerty

Praha, 23.5.

Městská knihovna Praha
23.05.2019 20:00

Vstupenky zde.


Zámek Zbiroh

Zámek Zbiroh, CHKO Křivoklátsko
25.05.2019 13:00

Edit 20.5.2019: Bohužel jsme se dozvěděli, že se pořadatel akce rozhodl, že vystoupení nebude veřejné, ale pouze pro jím zvané hosty. Budeme se na vás těšit na nějakém jiném vystoupení.


Říčany, 7.6.

KC Labuť, ul. 17. listopadu 214, Říčany
07.06.2019 20:00

Vstupenky zde.


Staré Buky u Trutnova, 8.6.

Prostranství u zámku, Staré Buky u Trutnova
08.06.2019 18:00

Venkovní podvečerní vystoupení, vstupné až na místě.


Třeboň, 26.7.

Divadlo J.K.Tyla, Masarykovo nám., Třeboň
26.07.2019 20:00

Vstupenky zde.


Hrad Veveří, 3.8.

Lughnasad, hrad Veveří u Brna
03.08.2019 21:00

Stránky festivalu jsou tady.


Telč, 5.8.

Prázdniny v Telči, nádvoří zámku
05.08.2019 19:30

Opět na Prázdninách v Telči, tentokrát s Antikvartetem Dušana Vančury


Hudlice, 10.8

HUDLICE – sportovní areál u lesa
10.08.2019 20:00

Vstupenky a více info na eziko.cz.  Koncert je tady: 49.9618189N, 13.9543211E


 

Archiv vystoupení od roku 1990

Jde o soupis všech akcí a vystoupení od 1.1.1990. Spolehlivé jsou však pouze údaje po 1.1.1996, kdy jsem si začal akce systematicky zaznamenávat. Akce v letech 1990-1995 jsou vypsány z mých diářů, zádrhelem je, že v diářích mám poznamenané pouze akce, kterých jsem se sám zúčastnil. Pokud by mi mohl někdo z pamětníků něco "doplnit či upřesnit", budu rád. Pište na asonance[zavináč]asonance.cz.

Zcela dole v seznamu je pokus o jakýsi odhad počtu vystoupení Asonance v letech 1976-1989. Vezmeme-li tento odhad s trochou shovívavosti jako reálný, docházíme k tomu, že na konci roku 2015 měla Asonance za sebou 488 vystoupení. Takže to dvanácté v roce 2016 bylo docela kulaté. Posledí hraní roku 2018 - brněnské Semilasso, mělo číslo 544.

M.Rokyta

 

Vystoupení v r. 2019

  1. čtvrtek 10.1.2019, 19:30, Plzeň - Měšťanská beseda
  2. úterý 15.1.2019, 20:00, Pardubice - Hronovická
  3. čtvrtek 24.1.201928.02.2019 20:00, 19:00, Divadlo Gong, Sokolovská 969/191 Praha
  4. čtvrtek, 28.2.2019, 20:00, Eurocentrum, Jiráskova 7, Jablonec n.N.
  5. neděle, 3.3.2019, 19:00, Městské divadlo Děčín, Teplická 75, Děčín
  6. středa, 27.3.2019, 19:00, Kulturní dům Kyje, Šimanovská 47, Praha 9
  7. čtvrtek 25.4.2019, 20:00, KS Omega (Musilka), Musilova 2a, Brno

Vystoupení v r. 2018

  1. čtvrtek 25.1.2017, 19:30, Divadlo Gong, Sokolovská 191, Praha 8.
  2. čtvrtek 22.2.2017,19:00, KD Mlejn, Kovářova 1615/4, Stodůlky, Praha
  3. pátek 1.3.2018, 20:00, Kulturní centrum Labuť, ul. 17. listopadu 214, Říčany u Prahy
  4. úterý 6.3.2018, 19:00, Městské divadlo Kolín, Smetanova 557, Kolín
  5. neděle 8.4.2018, 19:30, Hotel Academic, Tyršovo náměstí 2222, 252 63 Roztoky
  6. středa 9.5.2018, 20:00, Městská knihovna Praha, Mariánské náměstí 1/98, Praha
  7. čtvrtek 10.5.2018, 20:00, Musilka, Musilova 2a, Brno
  8. sobota 19.5.2018, 20:00, Dům kultury, Družstevní 597, Letohrad
  9. pátek 1.6.2018, 20:00, Areál klubovny, Benešov nad Černou
  10. pátek 27.7.2018, 21:00, Lughnasad Nasavrky
  11. pátek 3.8.2018, 20:00, Zámek Třeboň – malé nádvoří
  12. sobota 4.8.2018, 21:00, Lughnasad Veveří, hrad Veveří u Brna
  13. čtvrtek 25.10.2018, 20:00, KC Zahrada, Praha - Chodov
  14. neděle 4.11.2018, 19:00, Divadelní sál Metropolu, Senovážné nám. 2, České Budějovice
  15. čtvrtek 8.11.2018, 19:30, Sokolovna Jeneč, Lidická 210, 25361 Jeneč
  16. neděle 25.11.2018, 19:30, Divadlo Na Kopečku, Brněnská 455/54, Jihlava
  17. čtvrtek 13.12.2018 19:00, Praha - divadlo Hybernia, výroční koncert
  18. středa 19.12.2018, 20:00, Semilasso, Palackého třída 126, Brno

Vystoupení v r. 2017

  1. středa 25.1.2017, 19:30, Divadlo Gong, Sokolovská 191, Praha 8.
  2. úterý 14.2.2017, 19:00, Divadlo Oskara Nedbala, Divadelní 218, Tábor
  3. pátek 24.2.2017,19:00, KD Mlejn, Kovářova 1615/4, Stodůlky, Praha
  4. pátek 24.3.2017, 20:00, Café Klub Slávie, Jirsíkova 2, České Budějovice
  5. neděle 23.4.2017, 20:00, Městská knihovna, Mariánské náměstí, Praha
  6. čtvrtek 27.4.2017, 19:00, KC Plzeňka, Plzeňská 83/48, Beroun
  7. čtvrtek 18.5.2017, 19:30, KS Omega (Musilka), Musilova 2a, Brno
  8. sobota 27.5.2017 - neveřejné vystoupení na svatbě Kláry
  9. úterý 6.6.2017, 20:00, KC Zahrada, Praha - Chodov
  10. středa 7.6.2017, 19:30, festival Vyšehraní, Letní scéna, Praha - Vyšehraní
  11. sobota 15.7.2017, 20:00, festival Folková růže, Jindřichův Hradec
  12. neděle 30.7.2017, 21:00, festival Prázdniny v Telči, nádvoří zámku v Telči
  13. sobota 5.8.2017, 21:00, Lughnasad Veveří, hrad Veveří u Brna
  14. středa 20.9.2017, 19:00, Folkparáda, KD Mladá Boleslav
  15. úterý 26.9.2017, 19:30, Praha 10 - Uhříněves, Divadlo U22
  16. čtvrtek 2.11.2017, 20:00, Hlinsko (u Chrudimi), Divadelní sál, Adámkova třída 341
  17. čtvrtek 9.11.2017, 20:00, Jablonec n.N., Eurocentrum, Jiráskova 7
  18. čtvrtek 23.11.2017, 19:30, Plzeň - Měšťanská beseda
  19. čtvrtek 30.11., 19:00, Praha - divadlo Hybernia, výroční koncert
  20. neděle 3.12.2017, 19:00, České Budějovice, divadlení sál Metropolu, Senovážné náměstí 2
  21. úterý 12.12.2017, 19:00,  KD, Hronovicka 406, Pardubice
  22. středa 20.12.2017, 20:00, Semilasso, Palackého třída 126, Brno

Vystoupení v r. 2016

  1. pátek 15.1.2016, 19:30, KD Mlejn, Kovářova 1615/4, Stodůlky, Praha
  2. úterý 26.1.2016, 19:30, Divadlo Gong, Sokolovská 191, Praha 8
  3. čtvrtek 14.4.2016, 20:00, Eurocentrum, Jiráskova 7, Jablonec nad Nisou
  4. sobota 23.4.2016, 19:00, hostem na oblastním kole Porty (Vysočina), Vlasenice u Kamenice nad Lipou
  5. středa 11.5.2016, 20:00, Městská knihovna Praha, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1
  6. sobota 28.5.2016, 13:00, Sokolovský dostavník, Sokolov - Staré náměstí
  7. pondělí 27.6.2016, 19:30, Zahrada Měšťanské besedy, Plzeň
  8. sobota 23.7.2016, 20:00,  Country festival "Pod Hůrou", Lázně Bělohrad, zámecký park
  9. pátek 29.7.2016, 21:00, Lughnasad Nasavrky
  10. sobota 6.8.2016, 21:00, Lughnasad Veveří, hrad Veveří u Brna
  11. pátek 20.8.2016, 19:30, Skotské hry, zámek Sychrov u Turnova
  12. středa 28.9.2016, 19:30, Praha 10 - Uhříněves, Divadlo U22. Pětisté vystoupení skupiny. :)
  13. středa 9.11.2016, 19:30, Divadlo Na kopečku, Jihlava
  14. neděle 27.11.2016, 19:00, České Budějovice, Divadlení sál DK Metropol
  15. úterý 29.11.2016, 20:00, Praha, Divadlo Hybernia. Koncert ke 40. výročí založení Asonance.
  16. středa 21.12.2016, 20:00, Brno - Semilasso, tradiční vánošní brněnský koncert.

Vystoupení v r. 2015

  1. pátek 16.1.2015,  19:30, knihovna Havlíčkův Brod, Havlíčkovo nám. 87.
  2. středa 21.1.2015, 19:30, klub Mlejn, Praha-Stodůlky. 
  3. středa 28.1.2015,  19:30, klub GONG, Praha 8. 
  4. čtvrtek 19.2.2015,  19:30, Plzeň, Měšťanská beseda
  5. pátek 6.3.2015, 19:30, klub Mlejn, Praha-Stodůlky. Dodatečné vystoupení - platí vstupenky z 21.1.2015. 
  6. pátek 27.3.2015,  cca 19:30, Brno, Semilasso,  Palackého třída 126
  7. úterý 31.3.2015, 19:00, Divadlo Kolín, Smetanova 557, 280 02 Kolín IV.
  8. středa 8.4.2015, 19:30, Divadlo U22, K Sokolovně 201, 104 00 Praha 22 - Uhříněves. 
  9. úterý 5.5.2015, 20:00, Říčany u Prahy, KC Labuť, ul. 17. Listopadu 214
  10. pátek 8.5.2015, večer, Trutnov - open air v rámci "Dračích slavností" .
  11. čtvrtek 14.5.2015,  20:00, Městská knihovna, Mariánské nám. 1, Praha 1.
  12. neděle 28.6.2015,  14:00, lesní divadlo Řevnice - host Porty.
  13. pátek 31.7.2015,  večer, Lughnasad, Nasavrky  (open air).
  14. sobota 1.8.2015,  večer, Lughnasad, hrad Veveří  (open air).
  15. neděle 2.8.2015,  večer, Prázdniny v Telči, zámek  (open air).
  16. sobota 29.8.2015,  18:30, "Folková Ohře", Kynšperk nad Ohří.
  17. úterý 8.9.2015,  20:00, KC Zahrada, Praha - Chodov
  18. středa 28.10.2015,  12:00, Komunitní centrum Matky Terezy, U Modré školy 2337-1, Praha - Háje, v rámci akce "Modlitba za domov"
  19. čtvrtek 19.11.2015,  19:30, Děčín - Městské divadlo, Teplická 75.
  20. neděle 29.11.2015,  19:00, České Budějovice, ArtIGY (bývalá Bazilika).
  21. čtvrtek 10.12.2015,  20:00, slavnostní (nejen vánoční) koncert k zahájení 40. koncertní sezóny, Hybernia, Praha.
  22. neděle 13.12.2015,  17:00, zámek Jemniště - adventní vystoupení.
  23. středa 16.12.2015,  20:00, brněnský vánoční koncert, Semilasso, Palackého třída 126, Brno.

Vystoupení v r. 2014

  1. pátek 24.1.2014,  19:30, Praha - Gong.
  2. úterý 18.2.2014,  20:00, sál České pojišťovny Beroun. 
  3. čtvrtek 13.3.2014, 20:00,  Praha - KC Novodvorská, Novodvorská 1013/151, 140 00 Praha 4 - Lhotka.
  4. neděle 23.3.2014,  19:00, Divadlo Oskara Nedbala Tábor.
  5. středa 16.4.2014,  19:30, Jihlava, Hotel Gustav Mahler.
  6. čtvrtek 1.5.2014,  Beltine, státní zámek Jaroměřice nad Rokytnou.
  7. čtvrtek 15.5.2014,  20:00, Praha - Městská knihovna, Mariánské nám. 1, Praha 1.
  8. čtvrtek 29.5.2014,  20:00, Pardubice,  Kulturní dům Hronovická.
  9. pátek 6.6.2014,  19:00, Březnice u Příbrami, Špějchar.
  10. pátek 11.7.2014,  Strážnice, keltský večer v rámci Festivalu Slunce, (open air).
  11. sobota 12.7.2014,  19:00, Vyšší Brod, klášterní zahrada (open air).
  12. sobota 2.8.2014,  cca 21:00, Lughnasad, hrad Veveří  (open air).
  13. sobota 30.8.2014,  cca 20:00, Skotské hry, Sychrov  (open air).
  14. středa 22.10.2014, 19:30, Český Brod - kino Svět.
  15. středa 26.11.2014, 19:30, Liberec, Lidové sady.
  16. pátek 28.11.2014, 19:30, České Budějovice, divadelní sál Metropolu. Prezentace nového CD Tesař z Nazareta.
  17. středa 10.12.2014, 20:00, Velký vánoční koncert a křest CD Tesař z Nazareta. Divadlo Hybernia, Náměstí Republiky 3/4, Praha 1. 
  18. středa 17.12.2014, 20:00, Vánoční koncert a brněnský křest CD Tesař z Nazareta, Brno, Semilasso, Palackého třída 126.

Vystoupení v r. 2013

  1. čtvrtek 10.1.2013, 19:00, Praha, kaple U Apolináře. Částečně uzavřené a pouze hodinové vystoupení.
  2. úterý 22.1.2013, 19:30, KD Gong, Praha 8.
  3. neděle 7.4.2013, 19:30, Vagon, Praha, 4 písně na vzpomínkovém koncertu k nedožitým 50. narozeninám Aleše Zimolky
  4. čtvrtek 18.4.2013, Praha - Chodov, KC Zahrada.
  5. středa 24.4.2013, 20:00, Svitavy - Multikulturní centrum Fabrika, Wolkerova alej 92/18.
  6. středa 1.5.2013, 10:30, Beltine - Telč. 
  7. čtvrtek  16.5.2013, 20:00, Praha - Městská knihovna. 
  8. sobota 1.6.2013, Ražický pražec, Ražice (festival).
  9. neděle 21.7.2013, 13:30, Čechy pod Kosířem (Josefkol 2013).
  10. sobota 27.7.2013, 19:30, nádvoří zámku v Telči, Prázdniny v Telči (festival).
  11. pátek 2.8.2013, 22:00, Lughnasad Nasavrky (festival).
  12. sobota 3.8.2013, 21:00, Lughnasad Veveří
  13. pátek 9.8.2013, Domažlice, Chodské slavnosti - vavřinecká pouť 2013.
  14. úterý 10.9.2013, 19:30, České Budějovice, Koncertní síň Otakara Jeremiáše.
  15. úterý 26.11.2013, 19:30, Liberec - Lidové sady. 
  16. neděle 8.12.2013, 19:30, Plzeň - Měšťanská beseda.
  17. čtvrtek  12.12.2013, 20:00, Praha - Kobylisy, v rámci přehlídky Zimohraní 2013.
  18. neděle 15.12.2013, 16:00, zámek Jemniště - zámecká konírna. 
  19. středa 18.12.2013, 20:00, vánoční koncert Semilasso
  20. pátek 20.12.2013, 19:30, Klub Mlejn, Praha - Stodůlky. 

Vystoupení v r. 2012

  1. středa 25.1.2012, 19:30, Praha - KD Gong, Sokolovská 191, Praha 8.
  2. sobota 24.3.2012, 19:00, Litvínov, Citadela (Podkrušnohorská 1720)
  3. neděle 25.3.2012, 19:30, Praha, Městská knihovna - Vítaní jara
  4. čtvrtek 19.4.2012, 20:00, KC Zahrada, Praha - Chodov
  5. úterý 1.5.2012, 10:30, Beltine, Náměšť nad Oslavou
  6. středa 2.5.2012,  19:30, Jihlava, hotel Gustav Mahler (vstupenky na místě nebo v knihkupectví Jitka)
  7. sobota 4.8.2012, Lughnasad, hrad Veveří (u Brna).
  8. sobota 25.8.2012, Sychrov - skotské hry.
  9. čtvrtek 13.9.2012, 18:30, festival "Vyšehraní", Vyšehrad, Praha (Společně s Ginevrou)
  10. sobota 15.9.2012, Klecany u Prahy - Slavnosti levého a pravého břehu (v rámci festivalu)
  11. neděle 30.9.2012, 19:30, Klub Mlejn, Praha - Stodůlky.
  12. středa 3.10.2012,  19:30, Plzeň, Měšťanská beseda
  13. úterý 6.11.2012,  20:00, Říčany, Městské kulturní středisko, ul. 17. listopadu 214
  14. pátek 16.11.2012,  20:00, České Budějovice, KD Slavie, Jirsíkova 2.
  15. čtvrtek 29.11.2012,  18:00, Národní technické muzeum Praha, uzavřený koncert pro zaměstnance a přátele NTM.
  16. úterý 4.12.2012,   20:00,  vánoční koncert, v rámci akce "Zimohraní", Selesiánské divadlo, Praha 8 - Kobylisy. 
  17. středa 19.12.2012, 20:00, Brno, KC Semilasso, vánoční koncert. 

Vystoupení v r. 2011

  1. středa 26.1.2011,  19:30, Praha - Gong
  2. středa 23.2.2011,  Liberec, Lidové sady
  3. středa  9.3.2011,  19:00, Praha - Chodov, KC Zahrada
  4. středa 6.4.2011,  20:00, Praha, Městská knihovna - "Vítání jara"
  5. středa 13.4.2011,  20:00, Brno - Musilka
  6. neděle 1.5.2011,  festival Beltine 2011, Jaroměřice nad Rokytnou    
  7. středa 11.5.2011, 19:30, Jihlava, hotel Gustav Mahler, vstupenky například v knihkupectví Jitka
  8. neděle 5.6.2011,  16:00 zámek Vsetín, krátké vystoupení v rámci předávání ceny města Vsetína
  9. pátek 24.6.2011,  20:00, Horažďovice, hotel Prácheň
  10. sobota 16.7.2011,  cca 23:00, festival Budyně nad Ohří 
  11. sobota 30.7.2011,  21:00, festival Lughnasad, hrad Veveří u Brna
  12. pátek 19.8.2011,  20:00, Sychrov - skotské hry
  13. sobota 20.8.2011,  20:00, Třeboň, malé nádvoří zámku
  14. neděle 21.8.2011, 14:00, Březno u Chomutova, jarmark.
  15. středa 5.10.2011,  Plzeň, Měšťanská beseda.   
  16. neděle 20.11.2011, 19:00, slavnostní koncert ve velkém sále pražské Lucerny - oslava 35 let existence Asonance.
  17. pátek 9.12.2011, 19:30, Mělník, Masarykův kulturní dům.
  18. neděle 11.12.2011, 17:00, zámek Jemniště u Benešova, adventní koncert.
  19. pondělí 19.12.2011, 19:30 České Budějovice, KC ArtIgy (kdysi Bazilika), Pražská 1247/24, vánoční koncert.
  20. středa 21.12.2011, 20:00 Brno, KC Semilasso, vánoční koncert.       

Vystoupení v r. 2010

  1. úterý 19.1.2010, 19:30, Praha - KD Gong, Sokolovská 191, Praha 8. 
  2. neděle 14.2.2010, 19:30, Roztoky u Prahy, Hotel Academic, Tyršovo nám. 2222. 
  3. čtvrtek 25.2.2010, Praha, KC Novodvorská, Novodvorská 1013/151, Praha 4. 
  4. středa 3.3.2010, 19:30, Havlíčkův Brod, knihovna
  5. úterý 16.3.2010, 19:30, Musilka (KS Omega), Brno - Husovice, Musilova 2a
  6. neděle 11.4.2010, 19:00, Praha, KC Vltavská, velký samostatný koncert v rámci akce "Vítání jara". 
  7. středa 14.4.2010, 19:30, Plzeň, Peklo. 
  8. pátek 30.4.2010, 22:10, Beltine (festival), Praha-Stodůlky, Řepora
  9. středa 12.5.2010,  19:30, Jihlava, hotel Gustav Mahler
  10. neděle 13.6.2010, 18:00, Domov sv. Karla Boromejského, K Šancím 50, Praha 6 - Řepy
  11. pátek 16.7.2010, 19:00, Vyšší Brod, klášterní zahrada
  12. sobota 17.7.2010, cca 21:00, Folková růže, Jindřichův Hradec
  13. pátek 30.7.2010, cca 20:00, Lughnasad, Nasavrky (festival)
  14. sobota 31.7.2010, večer, Lughnasad, Veveří (festival)
  15. čtvrtek 30.9.2010, 17:00, Praha-Kampa, pro uzavřenou společnost FN Motol
  16. středa 6.10.2010, 19:30, Brno, KC Semilasso (benefiční koncert pro o.s. Práh)
  17. pondělí 11.10.2010, Beroun, začátek v 19:30 v sále České pojišťovny
  18. sobota 16.10.2010,  19:00, Zábřeh na Moravě, Zábřežská kulturní, Československé armády 835/1, samostatný koncert.
  19. úterý 26.10.2010,  19:00, Hradec Králové - Adalbertinum, samostatný koncert
  20. úterý 2.11.2010,  19:00, Praha, KC Vltavská, Bubenská 1, Praha 7 - křest alba Království Keltů.
  21. čtvrtek 2.12.2010,  20:00, MěKS Říčany u Prahy
  22. úterý 7.12.2010, 20:00 České Budějovice - Bazilika, vánoční koncert a jihočeský křest alba Království Keltů.
  23. pátek 10.12.2010, 19:30, Praha, klub Mlejn - Stodůlky, vánoční koncert
  24. středa 15.12.2010, 20:00 Brno, KC Semilasso, vánoční koncert a brněnský křest alba Království Keltů.

Vystoupení v r. 2009

  1. středa 25.3.2009, 19:30, "Musilka" (KS Omega), Brno - Husovice, Musilova 2a
  2. čtvrtek 2.4.2009, 20:00, Vítání jara, Praha - Městská knihovna
  3. úterý 14.4.2009, 19:30, Jihlava, hotel Gustav Mahler
  4. úterý 28.4.2009, 19:30, Jindřichův Hradec, KD Střelnice
  5. čtvrtek 30.4.2009, 20:15, Beltine, Telč
  6. středa 13.5.2009,  19:30, České Budějovice, síň Otakara Jeremiáše
  7. středa 27.5.2009,  19:30, Praha - Gong
  8. čtvrtek 18.6.2009,  20:00 Říčany, MěKS Labuť, ul. 17. listopadu
  9. sobota 27.6.2009, 16:45, vystoupení na festivalu Porta, Lesní divadlo Řevnice
  10. sobota 1.8.2009,  cca 21:00, hrad Veveří - festival Lughnasad
  11. pondělí 3.8.2009,  večer, Prázdniny v Telči, nádvoří zámku
  12. sobota 29.8.2009,  Horní hrad Hauenštejn, Festival Folková Ohře
  13. sobota 19.9.2009,  cca 21:00, Příbram, Svatá Hora (nádvoří), (v rámci celodenní akce "Příbramská svatohorská šalmaj". 
  14. čtvrtek 8.10.2009,  19:30, divadlo Tábor.
  15. neděle 25.10.2009,  19:00, Praha, ND Smíchov, výroční koncert.
  16. úterý 3.11.2009,  19:30, Praha, Gong, uzavřené představení pro Klub českých turistů.
  17. čtvrtek 12.11.2009, 19:30, Liberec, Lidové sady.
  18. čtvrtek 3.12.2009,  20:00, vánoční koncert  Praha, Městská knihovna, v rámci akce "Zimohraní".
  19. středa 9.12.2009,  20:00, vánoční koncert  České Budějovice, Bazilika
  20. středa 16.12.2009, 20:00, vánoční koncert  Brno, Semilasso

Vystoupení v r. 2008

  1. středa 23.1.2008 - 19:00, Komunitní centrum Matky Terezy, U modré školy 1,  Praha 11 - Háje
  2. čtvrtek 24.1.2008 - 19:30, KD Gong, Praha - Vysočany
  3. čtvrtek 27.3.2008 - 20:00, Praha, Městská knihovna, v rámci akce "Vítaní jara" agentury Music Art Prague.
  4. sobota 5.4.2008 - 19:30, Brno, Semilasso. Benefiční koncert pro lidi postižené roztroušenou sklerózou (RS). 
  5. sobota 12.4.2008 - 19:30, Ústí nad Orlicí, Roškotovo divadlo, Husova 1062
  6. neděle 27.4.2008 - 19:00, Blansko, Dělnický dům, Hybešova 1
  7. středa 30.4.2008 - 20:15, Beltine - Jindřichův Hradec (zámek)
  8. pátek 23.5.2008 - 22:00, Plzeň, Lochotín (festival začíná v 18:00)
  9. sobota 24.5.2008 - 19:00, Okoř se šťávou
  10. úterý 27.5.2008 - 19:30, Jihlava, hotel Gustav Mahler, Křížová 4.
  11. čtvrtek 29.5.2008 - 19:00, Mlejn, Praha - Stodůlky. 
  12. pátek 6.6.2008 - 20:00, nádvoří hradu Točník (u Hořovic), pořádá "Nostalgie Music Agency"
  13. pátek 4.7.2008 - 20:00 Hluboká nad Vltavou, lovecký zámeček Ohrada (u ZOO)
  14. sobota 5.7.2008 - Zahrada, Náměšť na Hané (festival)
  15. sobota 26.7.2008 - 21:00, Lughnasad, Nasavrky (festival)
  16. neděle 27.7.2008 - večer, Telč, Prázdniny v Telči (festival)
  17. sobota 2.8.2008 - večer, Lughnasad, hrad Veveří (festival)
  18. sobota 30.8.2008 - 12:30, Folková Ohře - Hauenštejn (festival)
  19. sobota 30.8.2008 - 18:00, Veltrusy, zámecký park
  20. neděle 31.8.2008 - 14:30, Hostivice, Husovo náměstí (prostranství před zámkem)
  21. čtvrtek 18.9.2008 - 19:30, KC Novodvorská, Praha, více viz stránky KC.
  22. čtvrtek 25.9.2008 - 20:00, Liberec, Lidové sady.
  23. čtvrtek 16.10.2008 - 19:30, Hradec Králové, Adalbertinum    
  24. středa 5.11.2008 - 19:00, Praha, ND Smíchov, velký výroční koncert a křest živého DVD skupiny
  25. středa 26.11.2008 - 20:00, České Budějovice, KC Bazilika. 
  26. sobota 6.12.2008 - 19:30, KD Gong, Praha - Vysočany, vánoční koncert.
  27. středa 17.12.2008 - 20:00, Brno, Semilasso, vánoční koncert.

Vystoupení v r. 2007

  1. středa 10.1.2007, 19:00, Praha, KD Krakov 
  2. čtvrtek 25.1.2007, 19:30, Čes. Budějovice, síň Otakara Jeremiáše 
  3. úterý 6.2.2007, 19:30, Praha, KD Novodvorská 
  4. úterý 13.3.2007, 17:00, Praha, Loretánské náměstí, škola J. Ježka (neveřejné vystoupení pro nevidomé) 
  5. neděle 25.3.2007, 18:00, Brno, bezbariérové divadlo BARKA, Sv. Čecha 35a, Brno-Kr. Pole. Benefiční koncert pro lidi postižené roztroušenou sklerózou (RS). 
  6. čtvrtek 29.3.2007, 20:00, Praha, kostel Šimona a Judy, Dušní ul., v rámci Vítání jara 2007 
  7. úterý 1.5.2007, 11:00, festival BELTINE, Archeoskanzen Modrá u Velehradu 
  8. čtvrtek 10.5.2007, 19:30, KD Gong, Praha - Vysočany 
  9. úterý 22.5.2007, 19:30, Jihlava, hotel Gustav Mahler 
  10. čtvrtek 21.6.2007, 16:30, Praha - Výstavišťě, Country Fontána 
  11. pátek 29.6.2007, 20:00, Třeboň (festival Okolo Třeboně), nádvoří zámku. 
  12. pátek 13.7.2007, 22:30, Folková růže Jindřichův Hradec (festival) 
  13. sobota 14.7.2007, 21:30, Keltský kruh Budyně nad Ohří 
  14. pátek 27.7.2007, 19:30, zámek Vranov nad Dyjí 
  15. sobota 28.7.2007, 21:00, hrad Veveří, svátek Lughnasád 
  16. neděle 29.7.2007, 21:30, Telč, Prázdniny v Telči 
  17. čtvrtek 23.8.2007, 19:30, Žďár nad Sázavou (Horácký džbánek) 
  18. sobota 25.8.2007, 12:15, Folková Ohře, hrad Hauenštejn 
  19. sobota 25.8.2007,18:00, Veltrusy, zámecký park
  20. úterý 9.10.2007, 19:30 Hradec Králové, Adalbertinum 
  21. úterý 16.10.2007, 20:00 Rudná u Prahy 
  22. neděle 11.11.2007, 19:00, Praha, Národní dům na Smíchově
  23. neděle 25.11.2007, 19:30, Roztoky u Prahy, Hotel Academic, Tyršovo nám. 2222
  24. pátek 7.12.2007 - 19:00 KD Mlejn, Praha - Stodůlky (vánoční)
  25. sobota 8.12.2007 - 20:00 České Budějovice, KC Bazilika 
  26. středa 19.12.2007 - 20:00, Klub Semilasso, Brno (vánoční)

Vystoupení v r. 2006

  1. středa 22.2.2006, 19:00, Praha 8, KD Krakov, Těšínská 600
  2. úterý 21.3.2006,  20:00, Praha 4, KD Opatov, Opatovská 1754 
  3. úterý 28.3.2006,  20:00, Praha 4, KD Dobeška, Jasná 1180/6 
  4. sobota 22.4.2006, 11:00, školka Hostivice u Prahy, neveřejné vystoupení v rámci oslav 60 let školky Hostivice 
  5. neděle 30.4.2006, cca 22:00, BELTINE, Lipnice nad Sázavou
  6. středa 3.5.2006, 20:00, České Budějovice, k.c. Bazilika, Česká 66 
  7. středa 10.5.2006, 19:30, Jihlava, hotel Gustav Mahler
  8. neděle 14.5.2006, 19:00, Praha, divadlo ABC
  9. pátek 2.6.2006, 20:30, Hrad Točník (za Berounem, směr Plzeň)
  10. čtvrtek 15.6.2006, 19:00, Praha 4, KC Zahrada, Malenická 1784
  11. pátek 16.6.2006, 21:30, Český Krumlov, náměstí Svornosti
  12. pátek 14.7.2006, 22:00, keltský festival Valeč
  13. sobota 15.7.2006, 23:30, keltský festival Budyně nad Ohří
  14. sobota 29.7.2006, 21:00, hrad Veveří, svátek Lughnasád
  15. sobota 26.8.2006, 18:00, Veltrusy, zámecká obora, letní kino
  16. neděle 27.8.2006, 15:30, hrad Hauenštejn (Horní hrad u Klášterce nad Ohří), festival Folková Ohře
  17. pondělí 25.9.2006, 19:00, Hradec Králové, Adalbertinum, Třída Čs. armády 300
  18. neděle 15.10.2006, 19:00, Praha, Národní dům na Smíchově, Slavnostní koncert ke 30 letům skupiny, křest CD "Jestřáb"
  19. čtvrtek 2.11.2006, 19:30, KD Kbely, Praha
  20. úterý 21.11.2006, 19:30, KD Gong, Praha - Vysočany
  21. sobota 2.12.2006, 17:00, zámek Jemniště u Benešova
  22. sobota 9.12.2006, 19:00, KD Mlejn, Praha - Stodůlky, vánoční koncert
  23. úterý 19.12.2006, 20:00, Brno, KD Semilasso, Královo Pole, vánoční koncert a brněnský křest CD  "Jestřáb" 

Vystoupení v r. 2005

  1. 26.1.2005 - 19:00 Praha, KD Krakov, Těšínská 600
  2. 15.2.2005 - 20:00 Praha 4, KD Opatov, Opatovská 1754
  3. 22.3.2005 - 19:30 Jihlava, Hotel Gustav Mahler
  4. 29.3.2005 - 20:00 Praha 4, KD Dobeška, Jasná 1180/6
  5. 12.4.2005 - 19:00 Hradec Králové, Adalbertinum, Třída ČSA 300
  6. 30.4.2005 - 20:15 Náměšť nad Oslavou, festival Beltine
  7. 10.5.2005 - 19:30 Praha 9, Divadlo Gong, Sokolovská 191
  8. 18.5.2005 - 20:00 České Budějovice, Klub Solnice, Česká ulice
  9. 4.6.2005 - 19:00 Trampská Porta Ústí nad Labem - Galavečer, Letní kino
  10. 12.6.2005 - 19:30 Praha, Divadlo Komedie, benefiční koncert pro Adžamala
  11. 28.7.2005 - 19:30 Vranov nad Dyjí, nádvoří zámku
  12. 30.7.2005 - Brno - hrad Veveří, festival Lughnasad
  13. 1.8.2005 - 19:30 Telč, festival Prázdniny v Telči
  14. 27.8.2005 - 10:30 Kadaň, náměstí
  15. 27.8.2005 - 16:00 Hrad Hauenštejn, festival Folková Ohře
  16. 21.9.2005 - 19:30 Praha 4, KC Novodvorská, Novodvorská 151
  17. 29.9.2005 - 19:00 Děčín, divadlo, Teplická 75
  18. 12.10.2005 - 19:00 Příbram, divadlo, Legionářů 400
  19. 30.10.2005 - 19:00 Praha 1, Divadlo ABC, Vodičkova 28
  20. 16.11.2005 - 19:30 České Budějovice, Koncertní síň O. Jeremiáše
  21. 23.11.2005 - 19:30 Praha 9, Divadlo Gong, Sokolovská 191
  22. 6.12.2005 - 20:00 Brno, Besední dům, Husova ul.
  23. 9.12.2005 - 19:00 Praha 5, KD Mlejn, Kovářova ul.

Vystoupení v r. 2004

  1. 13.1.2004 - 19:30, Klub Lišák v KC Novodvorská, Praha 
  2. 20.2.2004 - 20:00, České Budějovice, klub Solnice, Česká ulice (za radnicí) 
  3. 11.3.2004 - 19:30, Klub Dobeška, Praha Jasná I, 1181/6, Praha 4
  4. 13.3.2004 - 17:30, Komárov u Hořovic, hodinový vstup v rámci místní Porty 
  5. 16.4.2004 - 19:00, zámek Jemniště u Benešova 
  6. 25.4.2004 - 20:00, Praha, Divadlo ABC 
  7. 30.4.2004 - 21:00, Beltine - tentokrát v Chebu
  8. 6.5.2004 - 19:30, Rakovník 
  9. 19.5.2004 - 19:00, Praha, KD Krakov 
  10. 26.5.2004 - 19:30, Jihlava, Hotel Gustav Mahler 
  11. 3.6.2004 - 20:00 Praha, KD Opatov
  12. 25.6.2004 - 21:00 Mladá Boleslav - nádvoří hradu, staré město
  13. 10.7.2004 - 21:00 Folkový lok Hluboká nad Vltavou 
  14. 30.7.2004 - 19:30, Litomyšl, Toulovcovo náměstí
  15. 31.7.2004 - 19:00 Brno - hrad Veveří 
  16. 1.8.2004 - 19:30 Telč, Folkové prázdniny 
  17. 28.8.2004 - 19:00 Hrad Hauenštejn, Folková Ohře 
  18. 3.9.2004 - 19:30 Hrad Točník 
  19. 30.9.2004 - 19:30 Praha - KC Novodvorská 
  20. 12.10.2004 - 19:00 Tábor, Divadlo Oskara Nedbala 
  21. 24.10.2004 - 19:00 České Budějovice, divadelní sál DK Metropol 
  22. 14.11.2004 - 19:00 Praha, Divadlo ABC, Vodičkova 28 
  23. 25.11.2004 - 19:00 Plzeň-Doubravka, D-Klub, Zábělská 54
  24. 10.12.2004 - 19:00 Praha, Klub Mlejn, Kovářova 1575 
  25. 14.12.2004 - 20:00 Brno, klub Fléda, Štefánikova 24 

Vystoupení v r. 2003

  1. 14.1.2003 - 19:30, Klub Lišák, Novodvorská, Praha 
  2. 27.2.2003 - 20:00, KD Opatov, Opatovská 1754, Praha 4 - Jižní město 
  3. 4.3.2003 - 19:00, Divadlo Za plotem, Ústavní 249, Praha 8 - Bohnice 
  4. 26.3.2003 - 19:30, Jihlava, hotel G. Mahlera 
  5. 8.4.2003 - 20:00 Brno, Babylon, Dominikánské nám 5, Křest alba "Vzdálené ostrovy"
  6. 10.4.2003 - 19:00, Vítání jara 2003, Praha - Eden, Křest alba "Vzdálené ostrovy"
  7. 1.5.2003 - 8:30, Beltine, tentokrát na zámku v Telči 
  8. 7.5.2003 - 22:00, Kladno, Dům Kultury Sitno 
  9. 24.5.2003 - 16:00, Cheb, Náměstí Jiřího z Poděbrad, open air 
  10. 25.5.2003 - 19:00, Praha, Divadlo ABC, samostatný koncert (akce Country Radia) 
  11. 14.6.2003 - 21:00, Festival "Obecnické muzicírování" Obecnice u Příbrami, přírodní areál koupaliště 
  12. 18.6.2003 - 20:00, KD Opatov, Opatovská 1754, Praha 4 - Jižní město 
  13. 12.7.2003 - 21:00, Festival Folkový lok, Hluboká n. Vlt. 
  14. 19.7.2003 - 21:00, nádvoří zámku v Králově Dvoře u Berouna 
  15. 1.8.2003 - 19:00, Keltské slavnosti v Mnichovicích, Masarykovo náměstí, Mnichovice u Prahy 
  16. 30.8.2003 - 11:00, "Folková Ohře", hrad Hauenštejn
  17. Úterý 23.9.2003 - 19:30, KC Novodvorská, 142 00 Praha 4 - Lhotka, Novodvorská 151
  18. Středa 8.10.2003 - 19:00, KD Krakov, Praha 8, Těšínská 600
  19. Čtvrtek 30.10.2003 - 19:30, Brandýs n. Lab., kaple zámku (půlkoncert) 
  20. Čtvrtek 6.11.2003 - 20:00, KD Opatov, Opatovská 1754, Praha 4 - Jižní město
  21. Čtvrtek 20.11.2003 - 19:30, Plzeň - Doubravka, D-klub, Zábělská ulice 
  22. Pátek 28.11.2003 - 19:30, Pardubice, KD Dubina, J.Zajíce 983
  23. Sobota 13.12.2003 - 20:00, KD Mlejn, Kovářova 4/1615, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
  24. Úterý 16.12.2003 - 20:00, Brno, Babylon, Dominikánské nám 5, vánoční koncert

Vystoupení v r. 2002

  1. 6.3.2002 - 20:00, KD Opatov, Opatovská 1754, Praha 4 - Jižní město
  2. 19.3.2002 - 19:30, sál restaurace "U Běhounků", Králův Dvůr u Berouna 
  3. 20.3.2002 - 18:30, Šiklův mlýn (u Velké Bíteše); uzavřená akce pro ČT (natáčení pořadu Aport) 
  4. 25.3.2002 - 19:00, Divadlo Za plotem, Ústavní 249, Praha 8 - Bohnice 
  5. 3.4.2002 - Jízdárna pražského hradu - vystoupení v rámci "Vítání jara 2002" 
  6. 11.4.2002 - KC Novodvorská, Praha 
  7. 30.4.2002 - tradiční keltský svátek Beltine, hrad Valečov v Českém ráji 
  8. 30.5.2002 - uzavřené vystoupení pro zaměstnance nemocnice na Homolce 
  9. 26.6.2002 - 20:00, KD Opatov, Opatovská 1754, Praha 4 - Jižní město
  10. 28.-30.6.2002 - 2.ročník školy hry na irské lidové nástroje, pořádaný Asonancí v Praze-Braníku 
  11. 13.7.2002 - festival "Folkový lok" Hluboká nad Vltavou 
  12. 17.10.2002 - KD Opatov, Opatovská 1754, Praha 4 - Jižní město 
  13. 27.11.2002 - 19:00, KD Ládví, Burešova 2/1661, Praha 8 
  14. 28.11.2002 - 19:30, Plzeň - Doubravka, D-klub, Zábělská ulice 
  15. 11.12.2002 - 19:00, vánoční koncert - Klub Mlejn (Stodůlky), Praha 5, Kovářova 1615 
  16. 12.12.2002 - uzavřené vystoupení pro irskou ambasádu 
  17. 17.12.2002 - 19:30, vánoční koncert - Brno-Pasáž Babylon

Vystoupení v r. 2001

  1. 22.1.2001, pondělí - 19:00, Tábor, divadlo Oskara Nedbala, Divadelní ulice 
  2. 25.1.2001, čtvrtek - 19:30, České Budějovice, Koncertní síň O. Jeremiáše, Kněžská ul. 6 
  3. 4.4.2001, středa - 19:30, Jihlava, sál hotelu Gustava Mahlera 
  4. 30.4./1.5.2001, pondělí/úterý - v noci, Beltine, keltský svátek, Nesovice (U Bučovic na Moravě) 
  5. 26.5.2001 - Slaný, (neveřejné) hraní pro irskou ambasádu. 
  6. 29.6.-1.7.2001 - Škola irské hudby, Praha (flétna, kytara, buzuki, bodhrán) 
  7. 21.7.2001 - večer, Hluboká nad Vltavou, [Bohuslavův] festival Folklok 
  8. 31.7.2001 - 21:00, Prázdniny v Telči 
  9. 3.9.2001 - odpoledne, Praha - Suchdol (neveřejné vystoupení pro účastníky konference) 
  10.  ----  14.9.2001 - 20:00, Rožmberk n Vlt. - ukončili jsme po první písni kvůli státnímu smutku (za 11.9.2001).
  11. 18.10.2001, 19:00 hod. KD Eden, U Slávie 1, Praha 10. Velký koncert ke 25 letům skupiny, host: taneční skupina Rinceoiri. 
  12. 1.11.2001 - Kulturní centrum Novodvorská, Praha 4 - Lhotka 142 22, Novodvorská 151, 19.30 h. 
  13. 22.11.2001 - Plzeň - Doubravka, D-klub, Zábělská ulice, asi od 19.30, UNPLUGGED 
  14. 28.11.2001 - 19:00, KD Krakov, Praha 8 - Bohnice, Těšínská 600
  15. 9.12.2001 - 19:00, vánoční koncert - Klub Mlejn (Stodůlky) Praha 5, Kovářova 1615
  16. 11.12.2001 - vánoční koncert - Dělnický dům, Brno-Židenice, Jamborova 65

Vystoupení v r. 2000

  1. 29. března 2000 - 19:30, Jihlava, sál hotelu Gustava Mahlera
  2. 27. dubna 2000 - 19:30, Praha - Novodvorská, kulturní dům 
  3. 1. května 2000 - 02:00, Beltine, keltský svátek, Praha - Císařský ostrov 
  4. 19. května 2000 - 19:30, divadlo Český Krumlov, samostatné vystoupení 
  5. 23. května 2000 - 19:30, Brno, Dělnický dům, křest alba "Alison Gross"
  6. 28. května 2000 - 19:00, divadlo ABC, Praha, křest alba "Alison Gross" 
  7. 8. července 2000 - festival Zahrada (v Náměšti na Hané), cca v 19:00 
  8. 29. července 2000 - odpoledne: festival v Náměšti nad Oslavou 
  9. 29. července 2000 - večer: festival na "velodromu" v Brně 
  10. 31. července 2000 - Prázdniny v Telči 
  11. 30. srpna 2000 - 20:00, Plzeň, Zach's Pub, Palackého náměstí 2
  12. 31. srpna 2000 - Praha, ND, Náměstí Míru (hraní k výuce skotských a irských tanců) 
  13. 1. října 2000 - Praha - Liboc, hraní pod širým nebem (neveřejné) 
  14. 13. října 2000 - Havlíčkův Brod, v 19.00 v sále staré radnice 
  15. 25. října 2000 - Praha - KD Krakov, Bohnice, 19:00 
  16. 16. listopadu 2000 - 19:30, sál restaurace U Ciprů, Králův Dvůr 
  17. 30. listopadu 2000 - Plzeň-Doubravka, D-klub, unplugged 
  18. 5. prosince 2000 - 19:30, Brno, Dělnický dům, vánoční koncert 
  19. 21. prosince 2000 - 19:00, KD Eden, Praha 10, U Slavie 1 - pražský vánoční koncert

Vystoupení v r. 1999 

  1. 24.1.1999: KD Mlejn, 2. vánoční koncert, od 19.00 
  2. 27.1.1999: v irské hospodě Zach's Pub, Palackého náměstí 2, Plzeň
  3. 7.4.1999: Jihlava - sál hotelu Gustava Mahlera, 19:30 
  4. 1.5.1999: Beltine, keltský svátek na hradě Boskovice, od 00:30 
  5. 17.5.1999: Folkový kvítek Konopiště, přírodní amfiteátr, od 17:00 
  6. 25.5.1999: Dělnický dům, Brno - Židenice, Jamborova 65, od 19:30 
  7. 7.6.1999: KD Eden, U Slávie 1, od 19.00 
  8. 12.6.1999: Svojšický slunovrat, Svojšice u Přelouče, od 18:00 
  9. 13.6.1999: zámek Jemniště u Benešova, hraní pro Fond ohrožených dětí
  10. 23.6.1999: městské divadlo Prachatice, samostatný, unplugged
  11. 25.6.1999: Praha - Liboc: vystoupení pro děti a jejich prázdniny 
  12. 1.7.1999, cca 20:30 - hrad Špilberk (festival "Hradní Bašta") 
  13. 5.7.1999: po 19:00 - Zahrada 99 v Náměšti na Hané 
  14. 10.7.1999: v irské hospodě Zach's Pub, Palackého náměstí 2, Plzeň
  15. 14.7.1999: cca 20:00 - Folková růže Jindřichův Hradec 
  16. 3.8.1999: Prázdniny v Telči, večer
  17. 21.8.1999: 15:15 - Horácký džbánek, Žďár nad Sázavou 
  18. 21.8.1999: 20:30 - Setkání 99, zámek Konopiště 
  19. 17.9.1999: 19:00, Zámek Jemniště (u Benešova), samostatný
  20. 20.10.1999: České Budějovice, divadlo O.Jeremiáše, 19:30, samostatný
  21. 26.10.1999: Praha - Bohnice, divadlo Za ploty, 19:00, samostatný, 
  22. 17.11.1999: Kulturní dům Krakov, Praha 8 - Bohnice, od 19:00 
  23. 25.11.1999: D-klub, Plzeň - Doubravka, Zábělská ulice, od 19.30, UNPLUGGED 
  24. 12.12.1999: KD Mlejn, vánoční koncert, od 19.00 
  25. 14.12.1999: Dělnický dům, Brno-Židenice, Jamborova 65, od 19.30

Vystoupení v r. 1998 

  1. 11.1.1998: II. vánoční koncert, aneb koncert tříkrálový, 19:00, Mlejn (Stodůlky) 
  2. 27.1.1998: koncert Brno-Židenice, Dělnický dům, Jamborova 65, začátek v 19:30 
  3. 3.2.1998: koncert v "Divadle za plotem", Praha 8 - Bohnice, Ústavní 249, začátek v 19:00 
  4. 24.2.1998: koncert Prachatice - stará radnice, vedle městského divadla, začátek v 19.30, Akusticky. 
  5. 15.3.1998: Jam session, irská hospoda Molly Melon (v Kozí ulici)
  6. 16.3.1998: Jam session, irská hospoda O''Brian''s (Janovského ul., Praha 7)
  7. 2.4.1998: klub Lišák, Novodvorská, Praha. 
  8. 8.4.1998: koncert Beroun, klub SPgŠ, unplugged, začátek 18.00 
  9. 15.4.1998: koncert v Českých Budějovicích, koncertní síň Ot. Jeremiáše, Kněžská ulice, 19:30 
  10. 1.5.1998: na Beltine, hrad Křivoklát, na pódiu nádvoří, 00:30 - 01:30 hod., hrad Křivoklát 
  11. 1.6.1998: v Aule České zemědělské univerzity, areál VŠ kolejí v Suchdole, Kamýcká ulice, Praha 6, 19:00 
  12. 6.6.1998: v Letním kině Příbram, v rámci festivalu "Brdská nota", 19:00 
  13. 11.6.1998: Koncert modrých majáků, stadion TJ Lokomotiva, U Průhonu 1, Praha 7 - Holešovice, 18:00 
  14. 19.6.1998: [neveřejné] krátké vystoupení (4 písně) v aule Karolina, v rámci oslav 50 let VUSu (spolu s Spirituál kvintetem, Heurékou...) 
  15. 21.6.1998: Koncert pro členu Klubu přátel Asonance spojený s představením a křtem živého alba Asonance, "Mlejn", Praha 5 - Stodůlky, 18:00 
  16. 3.7.1998: vystoupení na Zahradě, "Amfiteátr", Náměšť na Hané, 40 min cca od 22:00. 
  17. 4.8.1998: Folkové prázdniny v Telči, nádvoří zámku, 1 hodina cca od 20:00 
  18. 5.8.1998: instrumentálky pro křepčící (Řevnice) 
  19. 12.9.1998: Na náměstí v Berouně, v rámci hrnčířských trhů, 90 minut od 14.30 
  20. 29.9.1998: Liberec, Park kultury a oddechu, 90 minut od 18:30 
  21. 18.11.1998: Kulturní dům Krakov, Praha 8 - Bohnice, 2 hodiny od 19:00 
  22. 30.11.1998: D-klub, Plzeň - Doubravka, Zábělská ulice, 2 hodiny od 19.30, UNPLUGGED 
  23. 3.12.1998: Dělnický dům, Brno-Židenice, Jamborova 65, 2 hodiny od 19.30 
  24. 13.12.1998: KD Mlejn, vánoční koncert, 2.5 hodiny od 19.00 
  25. 17.12.1998: [neveřejné] krátké vystoupení (4 písně) - soukromý vánoční večírek, Národní třída, "Příhoda" 

Vystoupení v r. 1997 

  1. 8.1.1997: 20:00 hod., studio "Labyrint" 
  2. 16.1.1997: 19:30 hod., Divadlo Příbram 
  3. 2.2.1997: 20:00 hod., Klub "Mlejn" (Stodůlky) 
  4. 19.2.1997: 20:00 hod., Malostranská beseda (TV pořad "Zahrada") 
  5. 15.3.1997: 19:00 hod., "St. Patrick Day", klub "Belmondo", (spolu s: Irish dew, Naholou 25, Kukulín) 
  6. 5.4.1997: Hraní k výuce tanců Jasana Bonuše, klub "Barča", Saratovská 20, Praha 10 
  7. 11.4.1997: "T.A.K.- Bál "Scotland" (hraní k skotskému křepčení), KD "Domovina", Na Maninách 32, Praha 7 (hrají Asonance a Sunshine) 
  8. 27.4.1997: Hostování pro skupinu Reliéf v divadle Akcent, Divadlo Akcent (Ženské domovy), Ostrovského 3, Praha 5 - Smíchov, 
  9. 30.4.1997: "BELTINE 1997", Rosice u Brna, m.j. Asonance, Kukulín, Dolmen, Púca Rua, Irish Dew, Naholou 25 atd. 
  10. 4.5.1997: "Klubový večer skupiny Asonance", Klub "Mlejn"(Stodůlky), Pouze pro členy Klubu přátel Asonance, živá nahrávka. 
  11. 14.5.1997: "Hraní na konferenci", zámek Jemniště u Benešova, vystoupení pro konferenci dětských chirurgů. Uzavřené vystoupení. 
  12. 5.7.1997: ZAHRADA '97, 18:00 hod., scéna "Letní kino", délka vystoupení 1:30 hod. 
  13. 6.9.1997: Křižanov u Velkého Meziříčí, 18:00 hod., ASONANCE, Nezmaři, Fleret, Pořádá CK Kudrna, Brno
  14. 13.9.1997: Jílové u Prahy, 19:30, keltská akce, pořádá Bratrstvo Keltů a UNESCO 
  15. 8.10.1997: 19:30 hod., studio "Labyrint", Muzikantská středa. 
  16. 2.11.1997: 19:00 hod., křest nového alba "Má pravá láska", KD Eden. 
  17. 21.12.1997: 18:00 hod., vánoční koncert, Mlejn (Stodůlky) 

Vystoupení v r. 1996

  1. 9.1.1996: 19:30, Atrium unplugged 
  2. 23.1.1996: 20:00 hod, Jam session, James Joyce Pub, Liliová ul.
  3. 17.3.1996: 19:00 hod., Divadlo "U Hasičů", křest CD3 "Čarodějnice z Amesbury"
  4. 30.3.1996: později večer, ples C.K. "Adventura", velký sál Lucerny 
  5. 13.4.1996: v průběhu večera, výuka tanců (Jasan Bonuš), KD Barikádníků 
  6. 30.4.1996: cca 22:00 hod., Kutná Hora; 2. Beltine 
  7. 19.5.1996: 19:00 hod., Divadlo ABC, 20 let skupiny 
  8. 30.5.1996: 19:30 hod., Atrium unplugged 
  9. 5.7.1996: večer, strážnická Zahrada, scéna "Letní kino" 
  10. 6.7.1996: 19:30, strážnická Zahrada, scéna "Bludník" 
  11. 3.11.1996: 19:00 hod., Divadlo ABC - samostaný recitál 
  12. 6.12.1996: 19.00 hod., Divadlo Bolka Polívky, Brno 
  13. 19.12.1996: 20:00 hod., Klub "Lišák" (s Evou Henychovou) 
  14. 22.12.1996: 19:00 hod., Klub "Mlejn" (Stodůlky), vánoční koncert

Vystoupení v r. 1995

  1. 8.3.1995: Studio Labyrint 
  2. 17.3.1995: Klub Roxy, 20:00, St. Patrick Day 
  3. 11.4.1995: Hraní v hospodě - James Joyce Pub, Liliová ul.
  4. 12.4.1995: "Domeček" v Počernicích 
  5. 20.4.1995: Městská knihovna (uvedení CD ASO 1a2) 
  6. 24.4.1995: Hraní v hospodě - James Joyce Pub, Liliová ul.
  7. 30.4.1995: 1. Beltine - Žďár nad Sázavou 
  8. 25.5.1995: Předsálí kina Lucerna - na premiéře filmu Rob Roy 
  9. 31.5.1995: Studio Labyrint 
  10. 23.9.1995: "Domeček" v Počernicích 
  11. 23.11.1995: Atrium na Žižkově - unplugged 
  12. 14.12.1995: "Mlejn" Stodůlky - vánoční koncert 
  13. 20.12.1995: Studio Labyrint - 2.vánoční koncert

Vystoupení v r. 1994

  1. 23.3.1994: Studio Labyrint 
  2. 4.4.1994: Hrad Křivoklát - velikonoční akce (13:00) 
  3. 15.4.1994: hotel Svornost v Dolních Počernicích, hraní na "Skotském country bále" 
  4. 16.4.1994: Konzervatoř Maltézské náměstí (s Rorym Allardicem, Skotsko) 
  5. 20.8.1994: Festival "Kudrnovo Okolobrno" (Brno) 
  6. 17.9.1994: Vsetín, mramorový sál zámku (v rámci Dnů dědictví evropské kultury)
  7. 16.11.1994: "Mlejn", Stodůlky - křest 2.kazety "Duše mé lásky" 
  8. 16.12.1994: Hraní v hospodě - James Joyce Pub, Liliová ul.
  9. 21.12.1994: "Mlejn" Stodůlky - vánoční koncert

Vystoupení v r. 1993

  1. 18.2.1993: Na Petynce 
  2. 28.3.1993: Folkový festival Poznaň (Polsko) 
  3. 16.4.1993: Koncert v Památníku písemnictví na Strahově 
  4. 14.5.1993: Další folkový festival Poznaň (Polsko) 
  5. 22.6.1993: Konzervatoř Maltézské náměstí 
  6. 19.12.1993 1.vánoční koncert - Maltézské náměstí 
  7. 29.12.1993: 2.vánoční koncert - "Domeček" v Počernicích

Vystoupení v r. 1992

  1. 15.4.1992: Na Petynce, hostoval Rory Allardice (Skotsko) 
  2. 7.11.1992: Živě v rádiu - pořad Tobogán 
  3. 21.12.1992: "Domeček" v Počernicích - vánoční koncert 
  4. 29.12.1992: Škola J.Ježka v Loretánské - druhý vánoční koncert

Vystoupení v r. 1991

  1. 5.2.1991: Klub Futurum 
  2. 6.3.1991: Klub Futurum podruhé 
  3. 6.5.1991: Na elektrofakultě 
  4. 23.5.1991: "Domeček" v Počernicích 
  5. 17.12.1991: "Domeček" v Počernicích - vánoční koncert

Vystoupení v r. 1990 

  1. 4.4.1990: Kolej 5.května 
  2. 28.12.1990: Vánoční koncert

Vystoupení v 70. a 80. letech

O těchto vystoupeních nemáme přesné záznamy. Ságy praví, že Asonance v té době vystupovala hlavně v posluchárnách pražských vysokých škol k potěše bývalých spolužáků a jejich a kapelních přátel. K hlavním vystoupením mimo tyto prostory patří zejména účast na Písních dlouhejch cest v pražské Malostranské besedě. Počet vystoupení v prvních 13 letech existence skupiny lze těžko spočítat, neboť jediní pamětníci té doby už si toho mnoho nepamatují. Shoda však panuje na tom, že se hodně zkoušelo a vůbec hrálo pro radost "v obývácích" domovů členů skupiny, a že veřejně se hrálo tak zhruba dvakrát ročně. (Dnes je tomu téměř naopak smiley). Proto pro účely statistiky nasazujeme kontumačně pro toto třináctileté období celkem 25 veřejných vystoupení.